DYSTRYBUTOR LANDIRENZO

INSTALACJE GAZOWE

WTRYSK BEZPOŚREDNI

Ponieważ silniki benzynowe z bezpośrednim wtryskiem paliwa stają się coraz powszechniejszym zjawiskiem, producenci instalacji gazowych coraz częściej podejmują rękawicę i pracują nad adekwatnymi systemami. Oto kolejny, stworzony przez legendę branży LPG, także tej polskiej.

LovatoEasy Fast Direct Injection

Jak wskazuje nazwa, nowy produkt oparto na znanym już modelu Easy Fast, czyli instalacji sekwencyjnego wtrysku gazu IV generacji. Dokonano niezbędnych zmian w oprogramowaniu, dzięki którym silnik okresowo pracuje na benzynie (by oryginalne wtryskiwacze nie uległy zniszczeniu) - zazwyczaj w systemach tego typu jest to jeden wtrysk benzyny cyklicznie na zadaną liczbę wtrysków gazu, a dodatkowo praca na biegu jałowym realizowana jest wyłącznie na pierwotnym paliwie. Wtryskiwacze LPG nadal znajdują się w kolektorze, możliwie najbliżej cylindra jak się da.

Instalacje współpracujące z jednostkami napędowymi typu FSI (w samochodach Grupy VW) czy JTS (w produktach koncernu Fiat) są logicznym uzupełnieniem oferty firm zajmujących się opracowywaniem takich urządzeń i próbą nadążenia za postępem dokonującym się w dziedzinie silników.

Copyright 2024 EkoCar.
Ta witryna korzysta z plików cookie. Więcej iw naszej Polityce cookie.
Projekt i realizacja online24.pl