DYSTRYBUTOR LANDIRENZO

FIRMA

O NAS

Firma Eko – Car została założona przez Janusza Śmiechowskiego w 1992 roku w okresie gdy rodził się rynek samochodowych instalacji gazowych w Polsce, a ludzie uważali je za „tykającą bombę” w samochodzie. Wysoki poziom świadczonych usług i zadowolenie klientów przyczynia się do ciągłego rozwoju zakładu. Od samego początku firma specjalizuje się w montażu samochodowych instalacji gazowych. Swoje projekty oraz usługi realizuje dysponując szeroką gamą produktów. Dzięki temu jest w stanie zaspokoić ciągle rosnące wymagania swoich klientów. Posiada wykwalifikowany personel, który rzetelnie obsługuje klientów indywidualnych jak również każdą firmę współpracującą z nimi. Pracownicy odbywają kursy i szkolenia, które pozwalają na podnoszenie kwalifikacji zawodowych z zakresu najnowszej technologii motoryzacyjnej.

W 2003 roku Firma Eko – Car została wyróżniona przez potentata na rynku instalacji gazowych, włoską firmę Landi Renzo, autoryzowanym partnerstwem i przedstawicielstwem. Profesjonalne urządzenia Landi Renzo (począwszy od układów tradycyjnych aż do rozbudowanych systemów sekwencyjnego wtrysku gazu) służą efektywnej eksploatacji większości samochodów. Urządzenia, które oferuje firma przechodzą gruntowne testy w specjalistycznym laboratorium we Włoszech. Jednocześnie chcielibyśmy nadmienić, iż produkty Landi Renzo należą do grupy urządzeń najwyższej jakości dające gwarancję bezawaryjnej eksploatacji. Zaletą jest także sieć serwisowa na terenie całej Polski. Krótkie terminy, profesjonalny i szybki montaż to atuty dające przewagę w walce z silną konkurencją .

W związku z długoletnim doświadczeniem i znajomością branży motoryzacyjnej firma otworzyła nowe działy stacji kontroli pojazdów , mechaniki pojazdowej oraz myjni samochodowej. Działy te wyposażone zostały w wysokiej jakości urządzenia diagnostyczne oraz systemy komputerowe, które pozwalają wykonać m.in. komputerową diagnostykę i elektronikę silnika oraz innych podzespołów, a także kontrolę nadwozia i podwozia dopuszczając auto do ruchu drogowego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów w bardzo krótkim czasie został otworzony dział wulkanizacji. Zakupione urządzenia pozwalają na obsługę aut, posiadających koła standardowe oraz koła o nietypowych rozmiarach. Wszelkie udoskonalenia firmy prowadzą do stworzenia profesjonalnego serwisu samochodowego zgodnie z wymogami europejskimi. W najbliższym czasie przewidziane są inwestycje w postaci rozbudowy hal, zwiększając w ten sposób liczbę stanowisk naprawczych. Ma to na celu likwidację zapisów z kilku dniowym wyprzedzeniem. W Eko – Car to klient jest najważniejszy i wszelkie działania skłaniają się do tego, aby prace odbywały się na bieżąco. Już w krótce do dyspozycji klientów będzie czynny sklep z częściami samochodowymi z możliwością zakupu przez internet.

Firmy z regionu serwisujące samochody, objęte są specjalną ofertą w postaci kompleksowej obsługi. Serwisowane samochody podlegają pod wyjątkowy program.. Dzięki karcie rabatowej, przeznaczonej dla wszystkich klientów, można skorzystać z różnych form promocji.

Każdego roku organizowane są bezpłatne akcje mające na celu sprawdzenie stanu technicznego pojazdów. Akcje te przeprowadzane są przed okresem zimowym, a patronat nad nią obejmuje Powiatowa Komenda Policji, Urząd Miejski w Turku oraz Wydział Komunikacji w Turku. Nagłośnienie tej akcji w lokalnych mediach powoduje, że cieszy się ona bardzo dużym zainteresowaniem.

Firma Eko – Car bierze udział w targach motoryzacyjnych MOTO SHOW w Poznaniu oraz jest uczestnikiem Dni Przedsiębiorczości w Turku, a także Targów w Kościelcu i innych. Organizowane są także szkolenia z zakresu montażu instalacji gazowej dla firm, które pragną montować instalacje na naszych podzespołach, ponieważ jesteśmy wyłącznym dystrybutorem firmy Landi Renzo na Wielkopolskę. Firma może się poszczycić przeszkoleniem dużej ilości warsztatów i dealerów samochodowych takich jak Opel, Honda, Renault, Fiat oraz Peugeot.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do siedziby firmy mieszczącej się przy ul.Milewskiego 8 lub do odwiedzenia naszej strony internetowej www.ekocar.pl.

Copyright 2024 EkoCar.
Ta witryna korzysta z plików cookie. Więcej iw naszej Polityce cookie.
Projekt i realizacja online24.pl